Dzisiaj jest: 20.02.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Liverpool pyta o Babela
10.07.07 21:04

Włodarze Liverpoolu FC rozpoczynają transferową ofensywę. Po sprowadzeniu na Anfield Road Fernando Torresa i Andrija Woronina na celowniku „The Reds” znalazł się napastnik Ajaxu Amsterdam Ryan Babel.


Młody zawodnik odnotował bardzo udany występ podczas niedawnych Mistrzostw Europy do lat 21. Przez długi czas Babel łączony był z transferem do Arsenalu Londyn. Oficjalną ofertę złożył jednak Liverpool FC. Takie rewelacje ujawnił agent piłkarza Winnie Haatrecht.


– Nie będę mówił nic na temat kwot transferu. Mogę jednak potwierdzić, że Ajax otrzymał oficjalną ofertę od Liverpoolu. Ryan nie rozmawiał jeszcze z klubem. Kiedy Ajax osiągnie porozumienie i pozwoli nam rozmawiać rozpocznie się druga faza transferu – mówi Haatrecht.


– Później będzie czas na kwestie finansowe. Sprawa nie jest jednak odległa. Po pierwsze musimy czekać, aż obydwa kluby dogadają się ze sobą – dodaje przedstawiciel Babela.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org