Dzisiaj jest: 01.06.2020 Osób on-line: 10   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Maaskant: 'Przegraliśmy z lepszym zespołem'
30.09.11 08:52
-„Jestem zawiedziony, bo miałem nadzieję, że zagramy lepszy mecz, ale przegraliśmy z lepszym zespołem. Wiem jednak, że stać nas na lepszą grę” – powiedział po spotkaniu z Twente trener Wisły, Robert Maaskant.

-„Przyjechaliśmy tu z drużyną, w której było kilka kontuzji. Wybraliśmy więc taktykę, w której mieliśmy wyczekiwać na nasze szanse. To udawało nam się robić w pierwszej połowie, chociaż Twente zaczęło ten mecz bardzo dobrze stwarzając sobie dwie okazje po akcjach lewą stroną. Po tym jednak strzeliliśmy fantastycznego gola, a potem mieliśmy szanse na kolejne bramki, chociaż to Twente cały czas było lepszą drużyną. Mieliśmy szczęście, że nie straciliśmy bramek po akcjach gospodarzy” – opowiadał po meczu Maaskant.

Trener przyznał natomiast, że ma pretensje do drużyny za sposób, w jaki straciła gole w pierwszej połowie. -„Jestem zły na to, w jaki sposób straciliśmy gola. Miałem deja vu z meczu z Podbeskidziem z poprzedniego sezonu, gdzie straciliśmy gola z rzutu wolnego bitego z bardzo podobnego miejsca. Takie bramki nie powinny się nam przytrafiać” – narzekał trener.

-„W przerwie rozmawialiśmy o tym, że Twente nie zmieni swojej gry, więc mieśmy grać szczelnie w defensywie i czekać na kolejne szanse. Nie zagraliśmy jednak wystarczająco dobrze, żeby w drugiej połowie postarać się o coś więcej. Twente było dziś lepszą drużyną i zasłużyliśmy na porażkę” – zakończył Robert Maaskant.

Autor: Łysy
Źródło: Biuro Prasowe Wisły Kraków SADodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org