Dzisiaj jest: 20.02.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Maciej Żurawski wróci do Poznania ?
23.03.07 09:52

Franciszek Smuda spotkał się na kawie z Maciejem Żurawskim. – Maciek powiedział mi, że jak za rok skończy mu się kontrakt w Celtiku, to wróci do Poznania i Lecha – zdradza trener "Kolejorza".

Wiele osób po przeczytaniu takiej informacji może szybko zajrzeć do kalendarza, czy akurat nie przypada prima aprilis. Smuda jednak zapewnia, że mówi na poważnie. Szkoleniowiec Lecha spotkał się z kapitanem reprezentacji Polski w środę po południu w poznańskim Starym Browarze, gdzie większość kadrowiczów przyjechała korzystając z wolnego popołudnia.


Lata lecą
– Nie jest to wieść z cyklu science-fiction – zarzeka się „Franz”.

– Maciek ma jeszcze rok ważny kontrakt w Celtiku i później stanie się wolnym zawodnikiem. Powiedział, że chętnie wróci do Lecha – dodaje. Przy rozmowie był także trener bramkarzy w „Kolejorzu” Andrzej Woźniak.

– To nie jest żadna nasza fantazja. Maciej będzie miał za rok 32 lata, a wtedy zaczyna się poważnie myśleć o powrocie na stare śmieci. A przecież wielokrotnie podkreślał, że jego serce zostało w Poznaniu i bije dla Lecha – opowiada.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org