Dzisiaj jest: 16.02.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Michał Żewłakow: Liga Mistrzów to inna bajka
19.09.07 14:07

Mam wrażenie, że jestem na futbolowym Olimpie. Gram z najlepszymi piłkarzami świata. Mecz z Barceloną, Realem czy Chelsea zostaje w pamięci do końca życia. I nie ma co ukrywać, Liga Mistrzów to także wielkie pieniądze - mówi jedyny Polak, który od lat regularnie gra w Champions League.


- Gram przeciwko zespołom, w których są nie dwie-trzy gwiazdy, ale piętnaście. Od samych nazwisk kręci się w głowie. Oprawa spotkań, nawet hotele są inne niż zwykle. Latamy w poniedziałek wieczorem, we wtorek trening, konferencje prasowe, światła, flesze. Mam wrażenie, że jestem na futbolowym Olimpie. I nie ma co ukrywać, LM to także wielkie pieniądze. Większe niż w lidze czy kadrze. A jeszcze przy okazji fajnie jest spotkać kolegę z kadry. Rok temu miałem pecha, bo w pierwszym meczu z Szachtarem kontuzję miał Mariusz Lewandowski, a w drugim - ja.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org