Dzisiaj jest: 27.02.2021 Osób on-line: 7   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Michał Miśkiewicz już dziś w Milanie ?
03.07.07 15:58

18-letni bramkarz Kmity Zabierzów Michał Miśkiewicz już dziś ma podpisać kontrakt z gigantami włoskiego futbolu, AC Milan - donosi "Super Express"


Dla propozycji Milanu Miśkiewicz odrzucił możliwość gry w pierwszym składzie spadkowicza do Serie B, Ascoli, a także testy w innych klubach Serie A.

- Chcę się dużo nauczyć, a nie siedzieć na ławce lub na trybunach - tłumaczy zawodnik.


Wybrał ofertę gry w Primaverze, juniorskim zespole Milanu, gdzie ma większe szanse na regularne występy.

- Umowę podpisujemy na rok. Postaram się w tym czasie poprawić swoją grę i walczyć o wyższe cele - obiecuje Miśkiewicz. Cieszy się, że trafi do Mediolanu - jak mówi - bo to piękne miasto, które można porównać z Krakowem. Bramkarza pociąga też organizacja boisk i treningów, wyprzedzająca Polskę "o lata świetlne".


Młody bramkarz już w przerwie zimowej miał trafić do Serie A, ale samolot do Włoch się spóźnił i Miśkiewicz trafił do siedziby Ascoli już po terminie zgłaszania zawodników. - Jeszcze tu wrócę - odgrażał się Polak, ale w międzyczasie do Kmity napłynęły inne oferty w jego sprawie, w tym z Milanu. - Cieszę się, że w klubie mnie rozumieją i nie będą mi blokować kariery, żądając za mnie jakichś chorych pieniędzy - mówi bramkarz.


Autor: Łysy
Źródło: Super ExpressDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org