Dzisiaj jest: 27.02.2021 Osób on-line: 9   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Milan oferował za Ronaldinho 40 mln euro
29.12.07 12:45

- Milan złożył nam ofertę w lecie, opiewała ona na 40 mln euro. Ale do żadnych późniejszych rozmów nie doszło - ujawnił brat i agent piłkarza, Roberto de Assis. Informację podał portal TribalFootball.com.


W reakcji na wiadomości hiszpańskiej telewizji, iż Milan wyśle przedstwawicieli do Porto Alegre, by porozmawiali z Ronaldinho, Assis dodał: - Nazywam się Roberto Nostradamus i umiem przewidywać przyszłość. A ona głosi, iż Ronaldinho ma kontrakt z Barceloną do 2010 roku i zamierza go wypełnić. Nie ma szans na inne rozwiązanie - uciął dyskusję de Assis.


W ostatnich tygodniach narastały spekulacje o odejściu Ronaldinho z Barcelony, w kręgach zainteresowanych nim klubów wymieniano najczęściej Milan i Chelsea. Piłkarz był niezadowolony rolą rezerwowego, którą przydzielił mu Frank Rijkaard. Pojawiały się też informacje o konflikcie Brazylijczyka z trenerem. Władze klubu były też niezadowolone z pozaboiskowych wyczynów Ronaldinho, który nieraz balował do rana w dyskotekach w Hiszpanii i Brazylii.


Pogłoski o transferze gwiazdora przybrały na sile po sobotnim Gran Derbi, w którym Barcelona przegrała 0:1 z Realem Madryt na własnym boisku, a Ronaldinho nie zachwycił swoją grą.


Autor: Łysy
Źródło: TribalFootballDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org