Dzisiaj jest: 01.08.2021 Osób on-line: 6   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Nakamura chwali Boruca
22.03.07 13:26

Pomocnik Celtiku Glasgow - Shunsuke Nakamura w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi przyznał, że tytuł Piłkarza Roku w Szkocji należy się polskiemu bramkarzowi Arturowi Borucowi.


Przez wielu obserwatorów ligi szkockiej to Nakamura jest typowany do tego wyróżnienia. Reprezentant Japonii uważa jednak, że to właśnie bramkarz The Bhoys powinien zostać nagrodzony za swój doskonały sezon.


-"Osobiście nie martwię się o tego typu nagrody, ponieważ jestem bardziej zainteresowany tym, aby cała drużyna grała dobrze." - powiedział Nakamura.


-"Jeżeli miałbym widzieć zawodnika Celtiku, który otrzymałby tytuł Piłkarza Roku to z pewnością głosowałbym na Artura. W każdym meczu jaki rozgrywamy odnotowuje dwie, trzy wspaniałe interwencje. Jego dobra gra zachęca innych zawodników to jeszcze lepszej postawy". - dodał.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org