Dzisiaj jest: 16.02.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Nakamura piłkarzem roku w Szkocji
23.04.07 12:54

Shunsuke Nakamura, klubowy kolega Artura Boruca i Macieja Żurawskiego z Celtiku Glasgow, został uznany najlepszym piłkarzem roku w Szkocji. W niedzielę "The Bhoys" po raz 41. zapewnili sobie mistrzostwo kraju.


28-letni Japończyk w głosowaniu wygrał m.in. z Borucem.


Wyboru piłkarza roku dokonał Szkocki Związek Piłkarzy Zawodowych. Oprócz Nakamury i Boruca nominowani do tego tytułu byli: inny zawodnik klubu z Glasgow - Lee Naylor oraz kapitan Aberdeen, Russell Anderson.


Wyniki głosowania podano wieczorem, kilka godzin po tym jak Celtic pokonał 2:1 Kilmarnock, a zwycięską bramkę w meczu zdobył Nakamura. W ten sposób zespół z Glasgow drugi sezon z rzędu zakończy na pierwszym miejscu w szkockiej ekstraklasie, a tym razem tytuł zapewnił sobie na cztery kolejki przed końcem rozgrywek.

Tytuł najlepszego trenera roku przyznano Gordonowi Strachanowi z Celtiku, natomiast Steven Naismith z Kilmarnock został uznany najlepszym młodym zawodnikiem.


Autor: Łysy
Źródło: PAPDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org