Dzisiaj jest: 01.10.2020 Osób on-line: 5   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Nani złamał zakaz
27.08.07 10:19

Manchester United aż do czwartej kolejki musiał czekać na pierwszą wygraną w tym sezonie i wywalczył ją wczoraj w spotkaniu z Tottenhamem (1:0). Ale równie dobrze to Koguty mogły zdobyć komplet punktów.Pewnie pierwszą rzeczą jaką zrobił Alex Ferguson po wejściu do szatni było wyściskanie zdobywcy jedynego gola meczu – Naniego. Ale niewykluczone, że zaraz potem... wytargał chłopaka za ucho. Już przed sezonem Szkot ostrzegał bowiem Portugalczyka, by po zdobyciu bramki nie wykonywał salt do tyłu, jak miał to w zwyczaju robić w przedsezonowych sparingach, gdyż grozi to kontuzją. Tak przynajmniej mówił dziennikarzom, bo wersja piłkarza jest nieco inna. – Pan Ferguson osobiście nic mi takiego nie mówił, więc dalej mam zamiar cieszyć się po strzeleniu bramki w taki nietypowy sposób – powiedział. – Wolelibyśmy, by mimo wszystko tego nie robił. Ale z drugiej strony, chciałbym, by w tym sezonie miał jak najwięcej okazji do takich akrobatycznych pokazów... – spuentował asystent Fergusona Carlos Queiroz.


Tak czy inaczej, Nani nie mógł się wczoraj powstrzymać. Chwilę po tym, jak przepięknie uderzył z ponad 30 metrów i piłka wpadła do siatki, zawodnik wykonał w powietrzu kilka salt. Ten gol miał dla Portugalczyka podwójne znaczenie. Nie dość, że było to jego pierwsze trafienie dla Czerwonych Diabłów w oficjalnym meczu, to jeszcze stało się to w niezwykle ważnym meczu z Tottenhamem. Dzięki niemu Manchester wreszcie po raz pierwszy w tym sezonie zdobył trzy punkty.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd Sportowy

realmadrid-cf2007-08-27 13:42:05
http://www.realmadridcf.bo.pl WCHODŹCIE I REJESTRUJCIE SIE!!!!!!!!!!!
Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org