Dzisiaj jest: 06.06.2020 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Niechciany bohater
23.05.07 08:55

Jednym z zawodników Liverpoolu, który dzisiejszy finał będzie przeżywał bardziej niż inni, jest Jerzy Dudek. Dla bohatera ze Stambułu będzie to ostatni raz, gdy przywdzieje bramkarską bluzę Liverpoolu.


Najprawdopodobniej jednak przykrywać ją będzie bluza od dresu, bowiem finał Ligi Mistrzów w 2005 roku był, jak na ironię, ostatnim, w którym Polak cieszył sięz miana golkipera numer jeden w zespole Liverpoolu.


Kilka tygodni po pamiętnym meczu w Stambule Rafael Benitez sprowadził za 8 mln funtów na Anfield Road Jose Reinę. Od tamtej pory Dudek pełni rolę rezerwowego. Na początku trudno było mu siępogodzić z taką hierarchią. – Zakasam rękawy i będę walczył o bluzę z numerem jeden – zapowiadał, przekonany o własnych umiejętnościach i pamiętając wygraną rywalizację z faworytem angielskiej prasy Chrisem Kirklandem, a potem Scottem Carsonem.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd sportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org