Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Niemieckie media zachwycone Lewandowskim
02.10.11 15:27
W sobotnim meczu 8. kolejki niemieckiej Bundesligii Robort Lewandowski zdobył hat-tricka i zaliczył jedną asystę. Niemieckie media są zachwycone jego występem w wygranym meczu z FC Augsburg 4:0 (2:0).

"Robert jest przykładem, jak dużo można osiągnąć dzięki konsekwencji i wytrwałości. Wierzyłem, że wreszcie zaprezentuje pełnię swoich umiejętności i zagra skutecznie" - podkreślił Klopp. "Jak się przełamie i uwierzy w siebie, może zachwycać w kolejnych dziesięciu meczach. Stać go na to" - dodał.

"Lewandowski zrzucił kajdany" - obrazowo ocenił jego postawę fachowy magazyn piłkarski "Kicker".

"Sueddeutsche Zeitung" napisała o nim: "snajper na wezwanie". "Strzelba Lewandowskiego wypaliła wtedy, gdy zespół tego najbardziej potrzebował" - oceniła gazeta, cytując też Kloppa: "To mu dobrze zrobi. Zamknął usta krytykom, pokazał na go naprawdę stać".

"Mecz życia" Lewandowski dał oddech Borussii" - podkreślił dziennik "Die Welt".

Z kolei "Der Spiegel" zauważył: "Bohaterem dnia był Lewandowski, który wcześniej słynął głównie z zaprzepaszczania bramkowych okazji".

Natomiast "Frankfurter Allgemeine Zeitung" ocenił, że Polak najbardziej przyczynił się wyleczenia Borussii i jej kibiców z frustracji po słabym początku sezonu, z którego mistrzowie Niemiec nie mogli być zadowoleni.

"Trójpak Lewandowskiego" - napisał "Bild", inne tytuły chwalące jego wyczyn to: "Lewandowski poprowadził Dortmund do zwycięstwa" czy "Lewandowski-gala".

Autor: Łysy
Źródło: DziennikDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org