Dzisiaj jest: 16.02.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Niepewna przyszłośc Cisse
17.04.07 17:39

Prezydent Olympique Marsylia Pape Diouf powiedział, że przyszłość Djibrila Cisse, który przebywa we francuskim klubie w ramach wypożyczenia nie jest pewna. Diouf dołączył do Marsylczyków ubiegłego lata. Media spekulują jednak, iż po zakończeniu obecnego sezonu powróci on do FC Liverpoolu.


– To oczywiście nieprawda, ponieważ nie została podjęta jeszcze żadna decyzja. Zainteresowane są trzy strony: Marsylia, Liverpool i Djibril. Wciąż nie ma jednak porozumienia. W tym sezonie jest jeszcze kilka spraw do załatwienia – mówi Diouf.


Cisse, który podczas ubiegłorocznych mistrzostw świata złamał nogę, swoją przygodę z francuskim zespołem rozpoczął od kilku dobrych występów. W ostatnim czasie 25-letni napastnik nie spisuje się jednak najlepiej. Krytykują go zarówno media jak i kibice.


– Na pewno Djibril obecnie przeżywa ciężkie chwile. Wiemy jednak jaka jest natura publiki. Jeżeli awansujemy w pucharze, a on w następnym meczu strzeli bramkę to wszystko się zmieni. Musimy być rozsądni i pozwolić na przebieg wydarzeń – dodaje prezydent OM.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd sportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org