Dzisiaj jest: 06.06.2020 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Niepewny występ Hargreavesa
17.09.07 22:17

Nieco sprzeczne informacje napływają dziś z Manchesteru. Rano sir Alex Ferguson potwierdził, iż do jego dyspozycji na środowy mecz ze Sportingiem Lizbona będzie Owen Hargreaves. Sam zawodnik mocno wątpi w słowa swojego menadżera.Anglik wciąż zmaga się z urazem ścięgna udowego, który wykluczył go również z eliminacyjnych spotkań do Euro 2008 rozgrywanych przez reprezentację Anglii. W przypadku absencji Hargreavesa jego miejsce w składzie zajmie Michael Carrick.

- Nigdy wcześniej nie miałem takiej kontuzji. Nie jestem pewny, ale nie wygląda na to, abym był gotowy do gry na środowy mecz. W poniedziałek nie trenowałem – mówi Hargreaves.

- Nie brałem udziału w przedsezonowych przygotowaniach, a kiedy już zacząłem grać znów mnie dopadło. Myślałem, że uda się mi wykurować na mecz z Izraelem, a później z Rosją lub Evertonem. Teraz wszystko wskazuje na to, iż gotowy będę dopiero na spotkania weekendowe.

- Ten uraz jest z pewnością frustrujący, lecz myślę, że wiąże się on ze złamaniem nogi, którego doznałem w ubiegłym sezonie – dodaje Hargreaves.

Do dyspozycji sir Alexa Fergusona będzie najprawdopodobniej Wayne Rooney, który w ostatnim czasie zmagał się z kontuzją śródstopia.

Mecz Sporting Lizbona - Manchester United w środę o godzinie 20.45.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org