Dzisiaj jest: 20.02.2019 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Nowy rywal Żurawskiego ?
01.06.07 17:03

Celtic jest bliski pozyskania byłego gwiazdora Liverpoolu, Robbie Fowlera, któremu wygasł kontrakt z "The Reds". Celtowie są zdeterminowani, bo potrzebują napastników, a Anglikiem zainteresowany jest ich największy rywal, Glasgow Rangers.

Po za kończeniu sezonu 32-letni Fowler wraz z rodziną wyjechał na wakacje do Disneylandu na Florydzie. Sprawy znalezienia nowego klubu pozostawił swojemu agentowi. Ten w piątek spotkał się z trenerem Celtiku, Gordonem Strachanem. Ten podobno zgodził się na roczną pensję byłego gwiazdora Liverpoolu w wysokości 1,5 mln funtów. Strachan nie jest bowiem zadowolony ze swoich napastników. Maciej Żurawski przez większość sezonu leczył kontuzję, podobnie jak nieco bardziej bramkostrzelny od Polaka Holender Jan Vennegoor of Hesselink. "Żuraw" wystąpił w 25 meczach we wszystkich rozgrywkach na 51 możliwych i zdobywał 10 goli, Holender miał 18 bramek w 26 meczach.


Oprócz obu klubów z Glasgow o Fowlera stara się również nowy trener Newcastle United, Sam Allardyce. Gdyby mu się udało, "Sroki" będą miały dawny atak Liverpoolu - Fowler - Michael Owen.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org