Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Oferta dla Adama Kokoszki
29.12.07 22:21

Polski piłkarz będzie się ogrywał w Szwajcarii? Czemu nie. Wczoraj do siedziby Wisły Kraków wpłynął faks z FC St Gallen. – Szwajcarzy chcą wypożyczyć do końca sezonu Adama Kokoszkę – informuje Przegląd Sportowy menedżer piłkarza, Marek Konieczny.


Kilka dni temu młody obrońca Wisły trafił na listę transferową. W tym sezonie rozegrał raptem jedno ligowe spotkanie. I to tylko dlatego, że kontuzji doznał Arkadiusz Głowacki. W trakcie sezonu nie miał szans, by wygryźć ze składu starszych kolegów. Maciej Skorża konsekwentnie stawiał na duet Głowacki-Cleber. FC St Gallen ma w lidze spore kłopoty. Drużyna w tym sezonie wygrała tylko trzy spotkania, przegrała aż 11, zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Kokoszka ma pomóc załatać dziurawą defensywę. W 18 spotkaniach szwajacarski zespół stracił 45 bramek. – Chętnie skorzystam z ciekawej propozycji, bo czuję, że w Wiśle nie robie już postępów – mówi młody piłkarz. To nie koniec transferowych ruchów w "Białej Gwieździe". W Krakowie chodzą słuchy, że zainteresowanie Radosławem Sobolewskim wyrazili działacze Lokomotiwu Moskwa i Saturna Mosk Oblast. Rosjanie od dłuższego czasu przyglądają się grze byłego reprezentanta Polski.


Autor: Łysy
Źródło: tsw.com.plDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org