Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Paz zagra w Wiśle Kraków ?
27.06.08 13:31

Abraham Paz po tym jak oblał testy medyczne w Legii, może trafić do Wisły! - Słyszałem o tym klubie same dobre rzeczy - mówi 29-letni obrońca Cadiz CF. W Krakowie na gwałt poszukują środkowego obrońcy.


Jeszcze tydzień temu wydawało się, że Paz zastąpi w składzie Legii Inaki Astiza. Obie strony zerwały jednak nagle negocjacje i zawodnik Kadysku wrócił do Hiszpanii.


Teraz Paz może trafić do drużyny mistrza Polski. Przy Reymonta nie ukrywają, że poszukują środkowego obrońcy. - Prowadzimy rozmowy z kilkoma zagranicznymi stoperami - mówi Maciej Skorża.


Zmusiło ich do tego zamieszanie z Adamem Kokoszką. 22-letni obrońca jest przekonany, że może opuścić Wisłę na podstawie Prawa Webstera. Nawet jeśli okaże się, że nie miał racji, trudno oczekiwać, by jesienią był ważną postacią krakowskiej drużynie. A przecież już z zespołem pożegnał się Dariusz Dudka, który również mógł grać na środku obrony.


O Pazie jak najlepsze zdanie ma Kamil Kosowski, który przez ostatnie pół roku grał z nim w Cadiz. - To piłkarz klasy Arka Głowackiego. Jego przybycie do Polski uatrakcyjni całą naszą ligę. Wiem, że chce spróbować transferu, bo przez całe życie grał w Hiszpanii.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org