Dzisiaj jest: 19.04.2018 Osób on-line: 7   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
PGE GKS Bełchatów ograł Jagielonię
13.04.12 22:35

PGE GKS Bełchatów pokonał  Jagielonię Białystok 2:0 (2:0) w spotkaniu inaugurującym 26. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy.

Gospodarze zdobyli bramkę już w 2. minucie meczu. Tomasz Wróbel próbował zagrać piłkę w pole karne, jednak jego dogranie zostało zablokowane i piłka spadła na 25 metr. Do futbolówki dopadł się nadbiegający Marcin Żewłakow i nie dał szans bramkarzowi gości umieszczająć bardzo silnym strzałem piłkę w samym okienku bramki.

Pięć minut później było już 2:0. Tym razem Żewłakow wygrał pojedynek powietrzny z aż trzema graczami rywali, zgrał piłkę do Damiana Zbozienia, a ten w biegu uderzył obok wychodzącego z bramki Sandomierskiego

PGE GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 2:0 (2:0)
Bramki: Marcin Żewłakow (2), Damian Zbozień (7).
Żółte kartki: Miroslav Bozok, Marcin Żewłakow - Thiago Cionek, Maciej Makuszewski, Jan Pawłowski.
Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
Widzów: 2100

PGE GKS Bełchatów: Łukasz Sapela - Filip Modelski, Szymon Sawala, Damian Zbozień, Jacek Popek - Tomasz Wróbel, Grzegorz Baran, Miroslav Bozok, Mateusz Mak (66. Paweł Buzała), Marcin Żewłakow (90+3. Paweł Giel) - Dawid Nowak (90+1. Michał Mak).

Jagiellonia Białystok: Grzegorz Sandomierski - Rafał Grzyb, Luka Gusic (70. Jan Pawłowski), Thiago Cionek, Alexis Norambuena - Maciej Makuszewski, Łukasz Tymiński, Tomasz Bandrowski, Marko Cetkovic (46. Marcin Burkhardt), Ermin Seratlic (46. Nika Dżalamidze) - Grzegorz Rasiak.