Dzisiaj jest: 27.02.2021 Osób on-line: 7   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Piłkarze Juventusu prowadzą w Serie A
27.08.07 10:27

Niby wszystko zaczyna się od nowa, ale i tak jest po staremu. Juventus, w pierwszym oficjalnym meczu po powrocie z drugiej ligi, rozbił Livorno 5:1 i znów, po grubo ponad roku, jest w czołówce Serie A - pisze DZIENNIK.


Piłkarze "Starej Damy" bardzo polubili swojego nowego trenera - Claudio Ranieriego. Poprzedni, Didier Deschamps, wymyślał jakieś głupie przykazania, zakazywał czytać gazet w szatni, karał nawet za niewkasaną koszulkę. A Ranieri to taki swój chłop, co i porozmawia na spokojnie, i na piwo zaprosi. Nawet Mauro Camoranesi, obrażający się wiecznie na cały świat, gra u niego bardzo dobrze.


"Mam wielu znakomitych piłkarzy i trzeba z nimi dobrze się obchodzić. Jak w sobotę zdejmowałem z boiska Del Piero, to podał mi rękę i się uśmiechnął. Wstawiłem Vincenzo Iaquintę, który strzelił dwa gole. Nikt teraz nie ma do mnie pretensji" - cieszy się Ranieri.


Trzy gole Livorno strzelił David Trezeguet (głową, śródstopiem i piętą), który pod koniec ubiegłego sezonu żegnał się z Juve. W kiepskim stylu. Powiedział, że dostał "obraźliwą" ofertę przedłużenia kontraktu, więc po jednym z meczów wykonał obraźliwy gest w stronę trybuny z szefami Juve. "Kłóciłem się z kierownictwem, a nie z klubem. Klub kocham. Z wzajemnością" - powiedział Francuz.


Autor: Łysy
Źródło: Dziennik

polsat1232007-08-31 11:49:19
juve niema szans utrzymać się w takiej formie


realmadrid-cf2007-08-27 13:41:56
http://www.realmadridcf.bo.pl WCHODŹCIE I REJESTRUJCIE SIE!!!!!!!!!!!
Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org