Dzisiaj jest: 20.02.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Polski Smok
20.06.07 09:47

Jesualdo Ferreira prowadził Przemysława Kaźmierczaka tylko przez kilka tygodni – kiedy przygotowywał do sezonu Boavistę. Wystarczyło. Polak trafia do Porto, jako ulubieniec trenera Smoków. Kaźmierczak przeszedł w niedzielę badania lekarskie i wczoraj późnym wieczorem podpisał trzyletni kontrakt z FC Porto. Do ostatniej chwili wszystko trzymane było w tajemnicy. Bez specjalnego powodu – ot, żeby tradycji stało się zadość i żeby starający się o Polaka prezydent Benfiki Lizbona postawiony został przed faktem. (....)


Siła wzrostu
Kaźmierczak do Porto pasować będzie i jest o tym przekonany nie tylko Ferreira, ale i prezydent klubu Jorge Nuno Pinto da Costa. W poniedziałkowym wywiadzie udzielonym „A Boli” mówił o wzmocnieniach drużyny, by znowu broniła honoru Portugalii w Lidze Mistrzów, a także, pierwszy raz w historii o tym, jak widzi Porto po swoim odejściu. Oskarżony w aferze „złotego gwizdka” prezydent powoli odchodzi w cień i zaczyna namaszczać swojego następcę, którym miałby być Vitor Baia – bramkarz-legenda, który kilka tygodni temu zdecydował się zakończyć piłkarską karierę...


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd Sportowy

RQ72007-08-14 12:22:10
super
Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org