Dzisiaj jest: 23.05.2018 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Puchar UEFA: Pozostał tylko Groclin
17.09.07 22:25

We wtorek, środę i czwartek rozegrane zostaną pierwsze mecze pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu UEFA. Zwycięzcy rywalizacji w czterdziestu parach awansują do fazy grupowej tych rozgrywek.



Jedyny polski zespół, który pozostał w rywalizacji, Groclin Grodzisk Wlkp. w czwartek o godz. 17.30 na własnym stadionie podejmować będzie Crveną Zvezdę Belgrad.


Program pierwszych meczów 1. rundy Pucharu UEFA:

18 września, wtorek
Litex Łowecz - Hamburger SV (godz. 18.00)
19 września, środa
RC Lens - FC Kopenhaga (18.00)

20 września, czwartek
Spartak Moskwa - BK Hacken Goeteborg (16.45)
AE Larisa - Blackburn Rovers (17.00)
Bayer Leverkusen - Uniao Leiria (17.15)
Groclin Grodzisk Wlkp. - Crvena Zvezda Belgrad (17.30)
Tampere United - Girondins Bordeaux (18.00)
AEK Ateny - Red Bull Salzburg (18.00)
Zenit St. Petersburg - Standard Liege (18.00)
Mlada Boleslav - US Palermo (18.15)
FC Sochaux - Panionios Ateny (18.30)
Dinamo Zagrzeb - Ajax Amsterdam (18.30)
Hammarby IF - Sporting Braga (19.00)
Brann Bergen - Club Bruges (19.00)
Bayern Monachium - Belenenses Lizbona (19.00)
Dinamo Bukareszt - IF Elfsborg Boras (19.30)
Lokomotiv Sofia - Stade Rennes (19.30)
Hapoel Tel Awiw - AIK Sztokholm (19.50)
FK Sarajewo - FC Basel (20.00)
FC Midtjylland - Lokomotiw Moskwa (20.00)
Rabotniki Skopje - Bolton Wanderers (20.00)
Sparta Praga - Odense BK (20.15)
FC Empoli - FC Zurich (20.15)
FC Sion - Galatasaray Stambuł (20.15)
FC Toulouse - CSKA Sofia (20.30)
Aris Saloniki - Real Saragossa (20.30)
FC Groningen - AC Fiorentina (20.30)
Austria Wiedeń - Valerenga IF Oslo (20.30)
Sampdoria Genua - Aalborg BK (20.45)
SC Heerenveen - Helsingborg IF (20.45)
Anderlecht Bruksela - Rapid Wiedeń (20.45)
FC Nuernberg - Rapid Bukareszt (20.45)
Atletico Madryt - Erciyesspor (20.45)
Artmedia Bratysława - Panathinaikos Ateny (20.45)
FC Getafe - Twente Enschede (21.00)
FC Everton - Metalist Charków (21.00)
Tottenham Hotspur - Anorthosis Famagusta (21.00)
FC Aberdeen - Dnipro Dniepropietrowsk (21.05)
FC Villarreal - BATE Borysów (21.45)
Pacos Ferreira - AZ Alkmaar (22.00)


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd Sportowy







Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org