Dzisiaj jest: 01.06.2020 Osób on-line: 13   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Radović: 'Wierzyłem do końca'
30.09.11 09:04
-"Po meczu można wiele mówić, ale ja do końca wierzyłem w zwycięstwo. Mimo, że szybko straciliśmy drugą bramkę. W piłkę gra się do końca i dzisiaj to się sprawdziło. Trzeba zakończyć ten tydzień wygraną z Wisłą. Nie mamy innego wyjścia" - oświadczył strzelec zwycięskiego gola dla Legii w wygranym 3:2 meczu z Hapoelem Tel Awiw w Lidze Europy.

-"Ta wygrana dużo nam dała. Nie interesuje nas czy Wisła po porażce w Holandii ma jakiś problem. Patrzymy wyłącznie na siebie. Mam nadzieję, że po tym meczu będziemy znowu zadowoleni. W tej chwili najważniejsza jest Liga Europy. Czeka nas daleka droga. Mamy mecz w Bukareszcie, który może o wielu sprawach zadecydować. Jak tam zdobędziemy jakiś punkt, a potem wygramy u siebie, to mamy duże szanse na wyjście z grupy. Wszystko przed nami"- powiedział Radović.

Autor: Łysy
Źródło: legia.comDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org