Dzisiaj jest: 20.02.2019 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Real Madryt ustala cenę za Ronaldo!
25.06.08 16:47
 Po ostatnich wypowiedziach Ramona Calderoan na temat transferu Cristiano Ronaldo do jego klubu, dzis mamy nowe informacje. Real nie zapłaci więcej(!) niż 85 mln Euro…

Jeszcze wczoraj prezes madryckiego klubu zapewnił, że Real żadnego pilkarza nie kupi za 100 mln. Słowa te były na tyle dosadne, że przez chwilę zaczęto wątpić w kontynuację pertraktacji transferowych. Tymczasem zbito z ceny jedynie o 15 mln. Nieznane jest jeszcze stanowisko Manchester United.

Najbardziej w stolicy Hiszpanii martwi fakt, że jeśli uda się sprowadzić Ronaldo to na kolejne transfery zostanie jedynie…5 mln. A to wszystko dlatego, że trener „Królewskich” Bernd Schuster stwierdził, iż do przebudowy składu potrzebuje maksymalnie 90 milionów.
Należy jednak wziąć pod uwagę również możliwość sprzedania kilku obecnych zawodników Realu. W tej materii najczęściej wymienia się nazwisko Wesleya SneijderaAutor: Paweł Czapski
Źródło: goal.comDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org