Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Rengifo przespał odlot samlotu
15.06.09 22:36

Napastnik Lecha Poznań Hernan Rengifo bohaterem skandalu w Peru. Trochę ze swojej winy, a trochę przez nieudolność działaczy miejscowej federacji (FPF), którzy po środowym meczu eliminacji MŚ w Kolumbii zupełnie zapomnieli o swoim piłkarzu. I gdy peruwiańska kadra lądowała w Limie, Rengifo dalej sobie spał w hotelu w Medellin. Bez paszportu.


 "W tej reprezentacji już tyle dziwnych rzeczy się wydarzyło, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć" - przyznał Rengifo. "To, co się stało, powinno pozostać wśród działaczy. Oni są świadomi tego, jakie są ich kompetencje i odpowiedzialność. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że czuję się zażenowany".


Historię opisały dwie peruwiańskie gazety - „El Comercio” i „El Bocon”. Po porażce 0:1 w stolicy Kolumbii kadra Peru wróciła do ekskluzywnego hotelu Belfort Dann Carlton de Medellin. Rengifo, który raczej nie był zbyt zmęczony, bo zagrał przez pięć minut, poszedł spać. Około północy drużyna zaczęła zbierać się przed wyjazdem na lotnisko. Gdy o 2:30 rano wsiadała do samolotu, dziwnym trafem nikt się nie zorientował, że na pokładzie brakuje Rengifo. W tym samym czasie Peruwiańczyk spał w jednym pokoju z Johanem Fano, który na co dzień gra w kolumbijskim Once Caldas. Fano nie miał więc zamiaru wracać do Limy. Działacze FPF tłumaczą się, że to dlatego zapomnieli o Rengifo.


Lechita obudził się bez paszportu, który do Peru zabrał ze sobą kierownik reprezentacji, i musiał czekać aż jeden z działaczy wróci z Limy do Medellin z niezbędnym dokumentem. Dopiero wtedy, wieczorem następnego dnia, mógł wylecieć do Peru.


Autor: Łysy
Źródło: DziennikDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org