Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Roger przejdzie do PSG ?
18.06.08 17:50
Francuski portal internetowy mercato365.fr podał, że Paris Saint-Germain rozważa transfer pomocnika reprezentacji Polski Rogera Guerreiro.

Sprowadzenie piłkarza Legii Warszawa jest jedną z opcji, jeśli paryżanom nie wypali transfer Hatema Ben Arfy z Olympique Lyon. Mistrzowie Francji żądają za 20-letniego pomocnika 15 milionów euro, ale mają poważną konkurencję. Ben Arfę chce również Olympique Marsylia i AS Roma.

PSG to nowy klub jaki pojawił się w kontekście transferu polskiego reprezentanta, choć Francuzi przejawiali nim zainteresowanie zanim stał się sławny w Europie dzięki mistrzostwom kontynentu. Skauci PSG obserwowali Rogera w Warszawie kilka miesięcy temu. Nie zdecydowali się na jego transfer. Wtedy musieliby zapłacić najwyżej 2 miliony euro, dziś około 5 milionów, bo taką cenę ustaliła Legia.

Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org