Dzisiaj jest: 28.06.2022 Osób on-line: 7   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Saganowski: Gra w Larisie nie wchodzi w rachubę
18.06.09 22:53

Napastnik reprezentacji Polski Marek Saganowski nie spieszy się z przenosinami do Grecji - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".


W poprzednim sezonie w pierwszej linii Larisy z powodzeniem występował Maciej Żurawski. Były kapitan polskiej reprezentacji zdobył dziesięć bramek i walnie przyczynił się do zajęcia przez Larisę 5 miejsca na koniec rozgrywek. Żuraw jednak podpisał kontrakt z wicemistrzem Cypru Omonią Nikozja i najbliższy sezon spędzi na Wyspie Afrodyty.


Jest jednak możliwość, że w nowym sezonie bramki dla Larisy strzelać będzie inny Polak Marek Saganowski. Jego obecny klub Southampton został zdegradowany do League One, a Saganowi nie uśmiecha się gra w zaledwie trzeciej lidze angielskiej.


- Larisa potrzebuje wzmocnień w każdej formacji - mówi Ioannis Nikolakakis z dziennika Exedra. - Do ataku pierwotnie chciano sprowadzić Ümita Karana z Galatasaray. Jednak Turek okazał się zbyt drogi dlatego klub chciałby ściągnąć Marka. Bardzo dobrze o Saganowskim wypowiadał się też Maciej Żurawski, co również ma dla nas istotne znaczenie - zapewnia grecki dziennikarz.


Sam zawodnik potwierdza, że pewne sygnały z Larisy się pojawiły, jednak do gry w greckim zespole podchodzi raczej sceptycznie. - Owszem jakieś zapytania były, ale nie doszło do żadnych konkretów. Na dzień dzisiejszy moja gra w Larisie nie wchodzi w rachubę. Przyznam, że chciałbym spróbować sił w silniejszym zespole - mówi polski napastnik.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org