Dzisiaj jest: 01.06.2020 Osób on-line: 11   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Schuster chce koniecznie "ściągnąć" Ronaldo
23.06.08 18:29

Trener Realu Madryt Bernd Schuster naciska na klub, aby ten zapłacił Manchesterowi United "ile będzie konieczne" do sprowadzenia na Santiago Bernabeu Cristiano Ronaldo.


United wciąż utrzymuje, że zawodnik nie jest na sprzedaż, ale C. Ronaldo publicznie demonstruje swoją sympatię do "Królewskich".


Mówi się, że kwota ewentualnego transferu może sięgnąć 100 mln euro, co byłoby rekordem wszechczasów. Schuster przekonuje, że mistrzowie Hiszpanii muszą być gotowi na sięgnięcie głęboko do kieszeni. - Za gracza na jego poziomie trzeba będzie zapłacić tyle, ile będzie konieczne - powiedział w wywiadzie dla niemieckiego kanału sportowego DSF. - Dla nas najważniejsze będzie zwycięstwo w Lidze Mistrzów, a on może nam pomóc to osiągnąć - wierzy Niemiec.


"Czerwone Diabły" zgłosiły skargę na hiszpański klub do FIFA, uznając, że ten dopuszcza się niedozwolonych środków do nakłaniania gracza do odejścia. Trener Realu zgodził się, że postąpiłby podobnie, gdyby graz pokroju C. Ronaldo, zdobywcy 42 goli w ostatnim sezonie, chciał opuścić jego klub. - Jeśli chodzi o gracza takiego kalibru nikt nie chciałby pozwolić mu odejść - dodał.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org