Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Sebastian Boenisch nie chce grać dla Polski
11.06.09 22:10

Sebastian Boenisch w końcu otrzymał powołanie od Leo Beenhakkera na mecz kadry A. Pomocnik Werderu Brema miał zagrać w spotkaniu towarzyskim z Grecją, które 12. sierpnia zostanie rozegrany w Bydgoszczy. Miał... Jak się okazuje Boenisch zmienił zdanie!

"Dla mnie nie ma już tematu" – powiedział Boenisch. Piłkarz w czwartek wyleciał wraz z kadrą Niemiec do 21 lat na mistrzostwa Europy w Szwecji. Problem w tym, że 12 sierpnia Boenisch miał zagrać w meczu towarzyskim z Grecją, ale z białym orzełkiem na piersi.


"Teraz jestem skoncetrowany wyłącznie na grze dla reprezentacji Niemiec" – powiedział Boenisch. Szkoda? Sebastian od 8 czerwca 2009 zmienił swoje zdanie o 180 stopni. W poniedziałek powiedział "Zawsze chciałem grać dla Polski. Mówiłem już o tym przed Euro 2008. Nie interesują mnie jednak powołania do młodzieżówki czy kadry B" – powiedział piłkarz, a teraz, gdy otrzymał powołanie mówi: NIE!


Autor: Łysy
Źródło: DziennikDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org