Dzisiaj jest: 29.03.2024 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu

News
Smolarek i Żurawski nadal strzelają
29.01.06 10:43

Maciej Żurawski i Euzebiusz Smolarek wyrastają na gwiazdy swych zespołów. 'Magic' po kontuzji strelał gola w każdym meczu, a Smolarek jest jednym z najlepszych strzelców Bundesligi.

Żurawski strzelił jednego gola w meczu Celtic - Dundee United 3:3. Polak wpisał się na liste strzelców w 49 minucie. Po jego golu było 2:1 dla Celtów. Cały mecz w barwach celticu rozegrał Artur Boruc.

Ebi Smolarek rozegrał świetny mecz. Borussia podejmowała VfL Wolfsburg. Najpierw w 32 minucie Ebi strzelił swojego 12 gola w Bundeslidze, a potem asystował przy golu Gambino. W końcówce spotkania były gracz Feyenordu Rotterdam ujrzał żółtą kartkę.

Bramkę dla Huddersfield, już 10 w sezonie strzelił Paweł Abbott. Jego zespół (wystepujący w odpowiedniku naszej III ligi) pokonał Oldham 3:2 mimo iż przegrywał już 0:2. Huddersfield zajmują 3 miejsce w tabeli.

Autor: banan
Źródło: inf. własna

Dodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!