Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Smuda o Wiśle: 'Obcokrajowiec na obcokrajowcu'
30.09.11 09:13
-"W Legii zostały zachowane rozsądne proporcje. A w Wiśle sprawa jest prosta. Obcokrajowiec na obcokrajowcu"- mówi "Przeglądowi Sportowemu" Franciszek Smuda, selekcjoner reprezentacji Polski, przed hitem 9. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa - Wisła Kraków.

-"Z Krakowem rzeczywiście związany jestem od wielu lat, a z Wisłą zdobyłem mistrzostwo Polski. Jednak przed tym niedzielnym meczem cieplej myślę o Legii. Wie pan dlaczego? Bo gra tam całkiem spora liczba Polaków. W każdym razie rozsądne proporcje zostały zachowane. Podoba mi się to. Gdy jadę na mecz Legii, to zawsze wiem, że będę mógł zobaczyć całą grupę kandydatów do gry w kadrze narodowej. A w Wiśle sprawa jest prosta, obcokrajowiec na obcokrajowcu. No kogo ja mogę z Wisły powołać do kadry? Czarka Wilka, który jest tylko rezerwowym? Nawet gdybym na siłę chciał kogoś wziąć, to za bardzo nie ma kogo".- dodaje Smuda.

Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org