Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 1   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Sobolewski w Wiśle do 2011 roku
21.06.09 12:27

Pomocnik Wisły Kraków, Radosław Sobolewski, podpisał w sobotę po południu nowy dwuletni kontrakt z krakowskim klubem.


W sobotę w siedzibie klubu przy ulicy Reymonta 22 Radosław Sobolewski podpisał nowy kontrakt, który obowiązywać będzie do 30 czerwca 2011 roku.


-"Cieszę się bardzo, że podpisałem kontrakt. Mówiłem wcześniej, że chciałbym zostać w Wiśle Kraków i tak uczyniłem" – powiedział pomocnik Białej Gwiazdy.


-"To bardzo duży sukces. Wszyscy wiemy, kim jest Radek dla drużyny i robiliśmy wszystko, żeby z nami został i udało się. Negocjacje nie były trudne, szybko doszliśmy do porozumienia" – dodał prezes Wisły, Marek Wilczek


Radosław Sobolewski to wychowanek Jagiellonii Białystok. Grał również w Wiśle Płock i Groclinie Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, skąd trafił do Wisły Kraków w 2005 roku. W barwach Białej Gwiazdy rozegrał łącznie 147 meczów i strzelił 13 bramek. Razem z Wisłą trzykrotnie zdobył Mistrzostwo Polski.


Sobolewski to także wielokrotny reprezentant Polski. Rozegrał w kadrze 32 spotkania. Po awansie biało-czerwonych na Mistrzostwa Europy w 2008 roku pomocnik nieoczekiwanie zrezygnował z gry dla reprezentacji.


Autor: Łysy
Źródło: Biuro Prasowe Wisły Kraków SADodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org