Dzisiaj jest: 06.06.2020 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Szpital w Manchesterze United
24.04.07 15:15

Bez ośmiu piłkarzy, w tym pięciu obrońców, zagra MU w dzisiejszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów z Milanem. Mimo to wynik nie jest przesądzony, bo goście mają za to kłopoty ze strzelaniem bramek. Kolejka do klubowego lekarza MU z każdym dniem się wydłuża. Stoją w niej Gary Neville, Nemanja Vidić, Mikael Silvestre, Rio Ferdinand, Park Ji-Sung, Kieran Richardson, Louis Saha i Craig Cathcart. Niektórzy przyjmowani są poza kolejnością, jak choćby Neville.


Kapitanowi Czerwonych Diabłów daje się 50 procent szans na to, że dziś wybiegnie na Old Trafford. Dla pozostałych rokowania są znacznie bardziej pesymistyczne.

– Te kontuzje nas zabijają – kręci głową Alex Ferguson.

– Wciąż muszę obracać się w gronie 12 zawodników, ale nie mam zamiaru z tego powodu się użalać. Musimy stawić czoła tym przeszkodom. Już nie raz udowadnialiśmy, że potrafimy wyjść z największych nawet opresji – dodaje sobie otuchy szkocki menedżer.


Po pierwsze: nie stracić
Najgorsze jest to, że piątka piłkarzy z listy kontuzjowanych to obrońcy, gdyż w tym momencie Ferguson może liczyć tylko na czterech zdrowych defensorów. Największym pechowcem jest Ferdinand. Anglik wrócił do składu w miniony weekend, ale w meczu z Middlesbrough (1:1) dotrwał tylko do przerwy...


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd sportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org