Dzisiaj jest: 01.10.2020 Osób on-line: 5   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Ten Cate o krok od Chelsea
11.10.07 18:42

Media ogłosiły transfer Henka Ten Cate do Chelsea Londyn już w poniedziałek. Minęło kilka dni, a holenderski szkoleniowiec wciąż nie dołączył do sztabu szkoleniowego „The Blues”. Londyński klub zapewnia jednak, że sprawa zostanie rozwiązana w przeciągu najbliższych 24 godzin.


„Chelsea osiągnęła porozumienie z Ajaxem w sprawie Henka Ten Cate. Oczekujemy, iż transfer ten zostanie sfinalizowany w przeciągu najbliższych 24 godzin. Ten Cate obejmie posadę asystenta trenera pierwszej drużyny” – czytamy w oświadczeniu wydanym przez klub.


Londyńczycy poprzez pozyskanie Ten Cate’a starają się wypełnić lukę po odejściu Jose Mourinho. Następcą Portugalczyka został co prawda Avram Grant, lecz nie posiada on odpowiednich licencji trenerskich.


Ten Cate to postać dość znana w środowisku piłkarskim. W 2006 roku wraz z FC Barceloną sięgnął po Puchar Europy. Był wówczas asystentem Franka Rijkaarda. Później został trenerem Ajaxu Amsterdam.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org