Dzisiaj jest: 01.08.2021 Osób on-line: 3   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Tomasz Frankowski piłkarzem Chicago Fire
20.02.08 19:04

Tomasz Frankowski podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o cztery lata z Chicago Fire - podała we wtorek wieczorem telewizja Nsport.


Ostatnio 34-letni napastnik grał w drugoligowym angielskim Wolverhampton. W Chicago będzie występował z numerem 9. Sezon w amerykańskiej lidze MLS zaczyna się 29. marca.


Frankowski od kilku tygodni był w USA i rozegrał w barwach Fire parę meczów kontrolnych. Strzelił m.in. dwie bramki w wygranym sparingu z Columbus Crew. Polak spodobał się szefom klubu występującego w MLS, którzy ostatecznie zdecydowali się, że chcą mieć go u siebie na stałe.


Kilkanaście lat temu w Chicago Fire grali Piotr Nowak, Jerzy Podbrożny i Roman Kosecki. Dla Fire ściągnięcie kolejnego Polaka ma też znacznie marketingowe - klub liczy na przyciągnięcie na mecze miejscowej Polonii, która entuzjastycznie przyjęła "Franka" w meczach towarzyskich.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org