Dzisiaj jest: 07.06.2020 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Tottenham chce grać z Wisłą
22.01.07 21:05
Tottenham Hotspur może domagać się finansowej rekompensaty , jeśli w 1/16 Pucharu UEFA klub dostanie wolny los . Anglicy po wykluczeniu Feyenoordu Rotterdam nie mają przeciwnika i chcą by była nim Wisła .

Feyenoord został wykluczony za złe zachowanie swoich kibiców podczas meczu z AS Nancy . Potencjalnym zastępcą Feye powinna być krakowska Wisła , która zajęła miejsce za holenderskim klubem .

Początkowo klub został ukarany tylko karą grzywny , następnie jednak został całkowicie wykluczony z rozgrywek o Puchar UEFA .

Już jutro Martin Jol dowie się czy jego zespół dostanie wolny los czy zagra z Wisłą . Najprawdopodobniej UEFA znajdzie zastępczą drużynę , którą na 100% byłaby Wisła gdyby nie afera z kuratorem w PZPN .

- Będę szczery, osobiście wziąłbym wolny los. Mamy w kalendarzu tyle spotkań, że trochę odpoczynku, by nam nie zaszkodziło - powiedział Holender . Inne zdanie ma Daniel Levy , prezes Tottenhamu . On nie jest zadowolony , iż londyńczycy mogą stracić potencjalne wpływu z biletów , które sprzedawane byłyby na pojedynek z Feyenoordem . Dlatego liczy na finansową rekompensatę ze strony UEFA .

- UEFA może zadecydować, że zagramy z Wisłą. To nie będzie problemem, jeśli mamy z nimi zagrać, to zagramy - dodał Jol .

Kibice "Białej Gwiazdy" muszą więc czekać z zapartynm tchem na decyzje FIFA i UEFA .


Autor: LukaszKrecichwost
Źródło: interia.plDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org