Dzisiaj jest: 18.02.2019 Osób on-line: 5   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Toulouse FC nowym klubem Smolarek
25.06.08 13:54

Euzebiusz Smolarek odchodzi z hiszpańskiego Racingu Santander do francuskiego Toulouse FC - potwierdził wcześniejsze doniesienia hiszpański dziennik sportowy "Marca".


Potwierdziły się zatem wcześniejsze doniesienia "Gazety", że Racing szuka kupca na Smolarka. Dziennikarze "Marki" mówili, że władze Racingu nie są zadowolone z Ebiego, ale oficjalnie tego nie ogłosiły ani nie wystawiły go na listę transferową. Racing sprzeda Polaka, ale tylko po cenie jakiej go kupił, czyli 4,8 mln euro, a porozumienie z władzami drużyny z Tuluzy jest bliskie osiągnięcia.


Dziesięć miesięcy temu Smolarek za taką właśnie kwotę z Borussii Dortmund do Racingu (kontrakt podpisał na cztery lata).


27-letni reprezentant Polski wcześniej przez kilka sezonów występował w Feyenoordzie Rotterdam. W reprezentacji Polski rozegrał 35 meczów i strzelił 13 bramek.


Autor: Łysy
Źródło: MarcaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org