Dzisiaj jest: 27.02.2021 Osób on-line: 7   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Trezeguet i 18 milionów za Rossiego
18.06.09 22:22

Giuseppe Rossi to piłkarz, którego chciałoby wiele klubów Europy. Juventus Turyn wie jak skusić Villarreal. Oferuje 18 milionów euro i Davida Trezegueta.


Jeszcze niedawno Villarreal zapewniał, że nie sprzeda swojej gwiazdy, ale rosnące zainteresowanie sprawia, że Rossi może wkrótce opuścić El Madrigal. Alessio Secco, dyrektor Juventusu poleciał do Hiszpanii, by negocjować transfer.


Villarreal wie jednak, że musi wynegocjować jak najlepszą cenę. - Rossi to świetny piłkarz i ma dopiero 22 lata. To dwa powody, dla których piłkarz jest nie na sprzedaż - mówi Jose Manuel Llaneza, dyrektor Villarrealu. - To samo mówił Milan o Kace i wiemy jak się to skończyło. Jeżeli dostaniemy ofertę nie do odrzucenia... - mówi Llaneza.


Juventus właśnie taką ofertę szykuje. Rossi wyceniany jest na 25 milionów euro, ale Juventus nie chce wydawać więcej niż 20 milionów. Villarreal może więc dodatkowo otrzymać Davida Trezegueta. Francuz chce odejść, Juventus chce się go pozbyć, a Villarreal chciałby go kupić. Oferta brzmi: 18 milionów euro i David Trezeguet. W zamian Giuseppe Rossi przeniesie się do Juventusu. - Byłoby nie w porządku gdybym ujawnił, co powiedziałem Alessio Secco. Powiem tylko, że Trezeguet to wspaniały piłkarz - mówi tajemniczo Llaneza.


Autor: Łysy
Źródło: TuttosportDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org