Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
"Tsunami" zbliża się w kierunku Benzemy
18.06.09 22:27

Karim Benzema to najlepszy piłkarz francuskiej Ligue 1. Lyon za żadne skarby nie chce pozbywać się swojej gwiazdy, ale prezes Aulas przyznaje, że może mieć problemy z zatrzymaniem Benzemy.


Jean-Michel Aulas, prezes Lyonu zapowiadał, że Benzemę może sprzedać tylko za ogromne pieniądze, a sam piłkarz także zapewniał, że w przyszłym sezonie chce zostać w klubie. - Nadeszło tsunami o nazwie Real Madryt, które spowodowało reakcję w Manchesterze City i Chelsea, a wkrótce włączy się do tego Manchester United - mówi Aulas o sytuacji na rynku transferowym.


Aulas przyznaje, że Benzema może liczyć na liczne oferty, ale wciąż ma nadzieję, że ten zostanie w klubie. - Są różne zapytania, ale póki co je odrzucamy. Na dzień dzisiejszy nie można jednak powiedzieć, że Benzema nie jest na sprzedaż - mówi Aulas.


Karima Benzemę sprowadzić chciałyby Real Madryt, Barcelona, Chelsea Londyn, Manchester United i Manchester City.


Autor: Łysy
Źródło: sport.esDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org