Dzisiaj jest: 06.08.2020 Osób on-line: 8   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Wenger wkrótce z nowym kontraktem
04.09.07 23:26

W czwartek lub piątek menadżer Arsenalu Londyn, Arsene Wenger ma ogłosić fakt podpisania nowej umowy z klubem. Obecny kontrakt Francuza wygasa wraz z końcem sezonu 2007/2008, ale w mediach nie ustają spekulacje na temat przyszłości szkoleniowca.


Wenger w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi podkreślił, iż jest odpowiedzialny za swój zespół. Z Arsenalem Francuz jest już związany 11 lat i wszystko wskazuje na to, że będzie prowadził ten klub przez kilka kolejnych sezonów.


- Czy wciąż mam motywację, aby pracować w Arsenalu? Oczywiście. Kupiłem młodych zawodników i teraz czuję się za nich odpowiedzialny - przyznaje Wenger.


- Rozmawiam z klubowymi działaczami i raczej nie oczekuję jakichś zwrotów akcji. W czwartek lub piątek będzie podany komunikat - dodaje Francuz.


Arsenal Londyn w tym sezonie bardzo udanie wystartował w Premiership. Po czterech kolejkach „Kanonierzy” z dorobkiem 10 punktów zajmują drugie miejsce w tabeli.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org