Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 1   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Widzew największą niespodzianką
27.09.11 09:00
–"Patrząc na to co działo się w klubie przed rozpoczęciem tego sezonu, czyli brak wzmocnień, sięgnięcie po niedoświadczonego szkoleniowca i problemy finansowe, nie można było optymistycznie spoglądać w przyszłość" – dzieli się swoimi spostrzeżeniami były piłkarz Widzewa Sławomir Majak.

–"Okazało się jednak, że pomimo problemów, drużyna świetnie rozpoczęła sezon, a mecz z Jagiellonią pokazał, że stać ją na wiele" – dodaje zawodnik, który z Widzewem zdobył mistrzostwo Polski i zagrał w Lidze Mistrzów.

Majak uważa, że seria ekipy Radosława Mroczkowskiego może trwać dalej. –"Bo nasza liga jest bardzo wyrównana. Ten sezon potwierdza to, o czym mówiło się w trakcie poprzednich rozgrywek. Nie ma zdecydowanych faworytów. Naprawdę nie zdziwię się, jeśli na koniec rundy jesiennej Widzew będzie dalej w czubie tabeli" – dodaje.Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org