Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Widzew złożył wniosek w PKOl
11.06.09 22:29

Widzew Łódź jest jedynym klubem, który został ukarany degradacją za działania jednej osoby, której nawet nie postawiono aktu oskarżenia. Jednocześnie poprzednie władze PZPN nie zastosowały żadnej kary wobec Wojciecha Szymańskiego.

Regulamin Trybunału Arbitrażowego przewiduje zawieszenie wykonania kary w sytuacji, gdy może ona spowodować nieodwracalną szkodę. Bez wątpienia jest tak w naszym przypadku. Wywalczyliśmy awans sportowy, mamy argumenty merytoryczne umożliwiające skuteczne odwołanie, a obecne podejście do karania klubów nie uzasadnia zastosowania wobec nas kary degradacji. Wniosek mamy już przygotowany i tylko czeka na złożenie w PKOl - mówi Bogusław Sosnowski, przewodniczący rady nadzorczej Widzewa.


Decyzja ta jest tym bardziej niesprawiedliwa w świetle kar nakładanych na inne kluby, jak choćby w kontekście sprawy Jagiellonii Białystok.  Co więcej, w Widzewie działają zupełnie nowe osoby, które są poszkodowanymi w tej sprawie.

W trybie pilnym będziemy składać dokumenty do PKOl o ponowne rozpatrzenie sprawy. Widzew awansował do ekstraklasy i tam jest jego miejsce.


Autor: Łysy
Źródło: widzew.plDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org