Dzisiaj jest: 01.06.2020 Osób on-line: 12   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Właściciel Steauy: Golański się nie nadaje!
18.09.07 09:19

- W takiej dyspozycji nie nadaje się do gry - ocenił Pawła Golańskiego właściciel Steauy Bukareszt Gigi Becali. - Nie wiem co mam odpowiedzieć - mówi "Przeglądowi Sportowemu" obrońca reprezentacji Polski.


Becali wściekł się na piłkarzy Steauy po bezbramkowym remisie w derbach z Rapidem Bukareszt. Po siedmiu kolejkach najbogatszy klub Rumunii ma 11 punktów (ale także jeden mecz zaległy) i zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli.

- Dzisiaj tylko zremisowaliśmy, ale wygraliśmy coś innego. Zdałem sobie właśnie sprawę, że Dorel Zaharia i Golański nie nadają się, by grać w naszym klubie - denerwował się po meczu z Rapidem Becali. Właściciel klubu powiedział, kto powinien zastąpić Polaka. - Powiem wam, że od dziś to Badoi będzie grał. To właśnie jego chciałem sprowadzić, a Golańskiego ściągnął sobie Adrian [Ilie, menedżer klubu]. Golański może jest zmęczony, bo występował ostatnio w reprezentacji, ale widać, że nie gra dobrze. Jeśli ja zdałem sobie z tego sprawę, to George Hagi [trener Steauy] też to zrozumiał - mówił Becali.

- Nie wiem co mam odpowiedzieć, bo pan Becali nie powiedział mi wprost, że ma do mnie jakieś pretensje. Ale do tej pory mnie tu chwalono, gram przecież regularnie - odpowiada na łamach "Przeglądu Sportowego" Golański. - To trener ustala taktykę i gram tak, jak on tego wymaga - mówi Polak o zarzutach, że za mało angażuje się w ofensywie. - Zdaję sobie jednak sprawę, że jestem w przeciętnej formie - dodaje piłkarz.

Czy straci miejsce w składzie? Po jednym z wcześniejszych meczów Steauy Becali publicznie powiedział, że Mirel Radoi powinien grać w obronie, a nie w pomocy, gdzie ustawia go Hagi. W kolejnym spotkaniu Radoi zagrał już w obronie.


Autor: Łysy
Źródło: Gazeta WyborczaDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org