Dzisiaj jest: 04.06.2020 Osób on-line: 4   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Yaya Toure piłkarzem Barcelony?
21.06.07 17:42
Już od dłuższego czasu w prasie pojawiały się informacje o zainteresowaniu Barcelony piłkarzem As Monaco, Yaya Toure. Nie wykluczone że finalnie to zainteresowanie skończy się transferem reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej, do katalońskiego klubu.

Już jutro ma dojść do spotkania agenta piłkarza Dimitra Selluyka z wiceprezydentem Ferranem Rosiano oraz dyrektorem technicznym Barcelony, Txiki Begiristainem. Na spotkaniu mają zostać ustalone wszelkie szczegóły dotyczące tej transakcji.

Barcelona uzgodniła warunki kontrakty z Toure, problemem jedynie pozostaje suma odstępnego jaką ma ona zapłacic za utalentowanego, defensywnego pomocnika. Katalończycy oferują 9 milionów euro, przy czym Monaco upiera się przy 12 milionach euro, gdyż 50% kwoty transfery trafi do byłego klubu Maya Toure, Metalurga Donieck.Autor: Kenaj
Źródło: goal.comDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org