Dzisiaj jest: 20.02.2019 Osób on-line: 5   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Zmiany na finał LM
04.05.07 23:15

     Liverpool, pięciokrotny zdobywca europejskiej Ligi Mistrzów, zagra w wielkim, ateńskim finale na czerwono. Milan zaś na biało. Co w tym dziwnego? Otóż powołując się na bieg historii wywnioskować można iż Reds w każdym wygranym finale grali na czerwono. Ba, ich rywale zawsze byli w... bieli! Szanse na ostateczne zwycięstwo zawsze są jednakowe i podczas każdej z takich nocy nie ma faworyta.


     Czy można w tak ważnym meczu strzelić bramkę w 50 sekundzie? Tak, spytajcie Paolo Maldiniego. Czy można stworzyć taką atmosferę, że przegrywając do przerwy 0-3 da się wygrać mecz? Tak, wyślijcie maila z zapytaniem do kibica Liverpoolu. Czy da się strzelić 7 goli w jednym meczu swemu rywalowi? Tak, Real Madryt to uczynił. Da się też wygrać mecz w dwie minuty jak Manchester United. Jedno jest pewne - majowa noc w Atenach będzie niesamowita i już teraz założona jest nowa karta w historii futbolu.


Będzie ona czerwona czy biała ?


Autor: Jajos
Źródło: własneDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org