Dzisiaj jest: 01.06.2020 Osób on-line: 12   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Apelacja Feyenoordu odrzucona
09.02.07 18:39
Międzynarodowy Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w Lozannie odrzucił w piątek apelację Feyenoordu Rotterdam ws. wykluczenia holenderskiego zespołu z Pucharu UEFA. CAS podtrzymał tym samym decyzję Europejskiej Unii Piłkarskiej.

Dwa tygodnie temu Feyennord odwołał się od decyzji UEFA, wykluczającej go z rozgrywek pucharowych i nakładającej grzywnę w wysokości 100 tysięcy franków szwajcarskich (80 tys. dolarów).

Powodem były awantury wywołane przez holenderskich kibiców podczas meczu fazy grupowej z AS Nancy (30 listopada 2006 r). Chuligani zdewastowali stadion i bili się z policją. Funkcjonariusze musieli użyć gazu łzawiącego, a spotkanie zostało przerwane na 20 minut.

W poprzednim miesiącu UEFA postanowiła, że rywal Feyenoordu w 1/16 finału Pucharu UEFA (pierwsze mecze 14 lutego) - Tottenham Hotspur uzyska awans bez konieczności rywalizowania z jakąkolwiek inną drużyną.

W rozgrywkach grupy E Feyenoord zajął trzecie miejsce, wyprzedzając Wisłę Kraków i FC Basel. UEFA nie zgodziła się na zastąpienie ekipy z Rotterdamu przez polski klub.
Autor: Łysy
Źródło: feyenoord.plDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org