Dzisiaj jest: 24.08.2017 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

Puchar UEFA - Faza Grupowa
 
Grupa A



1. kolejka
19. października 2006
AS Livorno Calcio - Glasgow Rangers 2:3
Maccabi Haifa - AJ Auxerre 3:1

2. kolejka
2. listopada 2006
Glasgow Rangers - Maccabi Haifa 2:0
Partizan Belgrad - AS Livorno Calcio 1:1

3. kolejka
23. listopada 2006
AJ Auxerre - Glasgow Rangers 2:2
Maccabi Haifa - Partizan Belgrad 1:0

4. kolejka
29. listopada 2006
Partizan Belgrad - AJ Auxerre 1:4
AS Livorno Calcio - Maccabi Haifa 1:1

5. kolejka
14. grudnia 2006
AJ Auxerre - AS Livorno Calcio 0:1
Glasgow Rangers - Partizan Belgrad 1:0



Lp Klub Mecze Z-R-P Bramki: Punkty:
1. G. Rangers 4 3-1-0 8-4 10
2. Maccabi Haifa 4 2-1-1 5-4 7
3. Livorno 4 1-2-1 5-5 5
4. AJ Auxerre 4 1-1-2 7-7 4
5. Partizan 4 0-1-3 2-7 1


Grupa B



1. kolejka
19. października 2006
Besiktas Stambuł - Tottenham Hotspur 0:2
FC Brugge - Bayer Leverkusen 1:1

2. kolejka
2. listopada 2006
Tottenham Hotspur - FC Brugge 3:1
Dinamo Bukareszt - Besiktas Stambuł 2:1

3. kolejka
23. listopada 2006
Bayer Leverkusen - Tottenham Hotspur 0:1
FC Brugge - Dinamo Bukareszt 1:1

4. kolejka
29. listopada 2006
Dinamo Bukareszt - Bayer Leverkusen 2:1
Besiktas Stambuł - FC Brugge 2:1

5. kolejka
14. grudnia 2006
Bayer Leverkusen - Besiktas Stambuł 2:1
Tottenham Hotspur - Dinamo Bukareszt 3:1



Lp Klub Mecze Z-R-P Bramki: Punkty:
1. Tottenham 4 4-0-0 9-2 12
2. Dinamo 4 2-1-1 6-6 7
3. Bayer 4 1-1-2 4-5 4
4. Besiktas 4 1-0-3 4-7 3
5. FC Brugge 4 0-2-2 4-7 2


Grupa C


1. kolejka
19. października 2006
AZ Alkmaar - SC Braga 3:0
Slovan Liberec - Sevilla FC 0:0

2. kolejka
2. listopada 2006
SC Braga - Slovan Liberec 4:0
Grasshopper Zurich - AZ Alkmaar 2:5

3. kolejka
23. listopada 2006
Sevilla FC - SC Braga 2:0
Slovan Liberec - Grasshopper Zurich 4:1

4. kolejka
29. listopada 2006
Grasshopper Zurich - Sevilla FC 0:4
AZ Alkmaar - Slovan Liberec 2:2

5. kolejka
14. grudnia 2006
Sevilla FC - AZ Alkmaar 1:2
SC Braga - Grasshopper Zurich 2:0



Lp Klub Mecze Z-R-P Bramki: Punkty:
1. AZ Alkmaar 4 3-1-0 12-5 10
2. Sevilla FC 4 2-1-1 7-2 7
3. SC Braga 4 2-0-2 6-5 6
4. Slovan 4 1-2-1 6-7 5
5. Grasshopper 4 0-0-4 3-15 0


Grupa D


1. kolejka
19. października 2006
Osasuna Pampeluna - SC Heerenveen 0:0
Odense BK - AC Parma 1:2

2. kolejka
2. listopada 2006
SC Heerenveen - Odense BK 0:2
RC Lens - Osasuna Pampeluna 3:1

3. kolejka
23. listopada 2006
AC Parma - SC Heerenveen 2:1
Odense BK - RC Lens 1:1

4. kolejka
29. listopada 2006
RC Lens - AC Parma 1:2
Osasuna Pampeluna - Odense BK 3:1

5. kolejka
14. grudnia 2006
AC Parma - Osasuna Pampeluna 0:3
SC Heerenveen - RC Lens 1:0


Lp Klub Mecze Z-R-P Bramki: Punkty:
1. AC Parma 4 3-0-1 6-6 9
2. Osasuna 4 2-1-1 7-4 7
3. RC Lens 4 1-1-2 5-5 4
4. Odense BK 4 1-1-2 5-6 4
5. Herenveen 4 1-1-2 2-4 4


Grupa E


1. kolejka
19. października 2006
Wisła Kraków - Blackburn Rovers 1:2
FC Basel - Feyenoord Rotterdam 1:1

2. kolejka
2. listopada 2006
Blackburn Rovers - FC Basel 3:0
AS Nancy Lorraine - Wisła Kraków 2:1

3. kolejka
23. listopada 2006
Feyenoord Rotterdam - Blackburn Rovers 0:0
FC Basel - AS Nancy Lorraine 2:2

4. kolejka
30. listopada 2006
AS Nancy Lorraine - Feyenoord Rotterdam 3:0
Wisła Kraków - FC Basel 3:1

5. kolejka
13. grudnia 2006
Feyenoord Rotterdam - Wisła Kraków 3:1
Blackburn Rovers - AS Nancy Lorraine 1:0




Lp Klub Mecze Z-R-P Bramki: Punkty:
1. Blackburn 4 3-1-0 6-1 10
2. AS Nancy 4 2-1-1 7-4 7
3. Feyenoord 4 1-2-1 4-5 5
4. Wisła 4 1-0-3 6-8 3
5. FC Basel 4 0-2-2 4-9 2


Grupa F


1. kolejka
19. października 2006
Austria Wiedeń - Zulte Waregem 1:4
Sparta Praga - Espanyol Barcelona 0:2

2. kolejka
2. listopada 2006
Zulte Waregem - Sparta Praga 3:1
Ajax Amsterdam - Austria Wiedeń 3:0

3. kolejka
23. listopada 2006
Espanyol Barcelona - Zulte Waregem 6:2
Sparta Praga - Ajax Amsterdam 0:0

4. kolejka
30. listopada 2006
Ajax Amsterdam - Espanyol Barcelona 0:2
Austria Wiedeń - Sparta Praga 0:1

5. kolejka
13. grudnia 2006
Espanyol Barcelona - Austria Wiedeń 1:0
Zulte Waregem - Ajax Amsterdam 0:3



Lp Klub Mecze Z-R-P Bramki: Punkty:
1. Espanyol 4 4-0-0 11-2 12
2. Ajax 4 2-1-1 6-2 7
3. Zulte 4 2-0-2 9-11 6
4. Sparta 4 1-1-2 2-5 4
5. Austria 4 0-0-4 1-9 0


Grupa G


1. kolejka
19. października 2006
Panathinaikos Ateny - Hapoel Tel-Awiw 2:0
Rapid Bukareszt - Paris Saint Germain 0:0

2. kolejka
2. listopada 2006
Hapoel Tel-Awiw - Rapid Bukareszt 2:2
Mlada Boleslav - Panathinaikos Ateny 0:1

3. kolejka
23. listopada 2006
Paris Saint Germain - Hapoel Tel-Awiw 2:4
Rapid Bukareszt - Mlada Boleslav 1:1

4. kolejka
30. listopada 2006
Mlada Boleslav - Paris Saint Germain 0:0
Panathinaikos Ateny - Rapid Bukareszt 0:0

5. kolejka
13. grudnia 2006
Paris Saint Germain - Panathinaikos Ateny 4:0
Hapoel Tel-Awiw - Mlada Boleslav 1:1


Lp Klub Mecze Z-R-P Bramki: Punkty:
1. Panathinaikos 4 2-1-1 3-4 7
2. Hapoel 4 1-2-1 7-7 5
3. PSG 4 1-2-1 6-4 5
4. Rapid 4 0-4-0 3-3 4
5. Mlada 4 0-3-1 2-3 3


Grupa H


1. kolejka

19. października 2006
Eintracht Frankfurt - US Palermo 1:2
Newcastle United - Fenerbahce Stambuł 1:0

2. kolejka
2. listopada 2006
US Palermo - Newcastle United 0:1
Celta Vigo - Eintracht Frankfurt 1:1

3. kolejka
23. listopada 2006
Fenerbahce Stambuł - US Palermo 3:0
Newcastle United - Celta Vigo 2:1

4. kolejka
30. listopada 2006
Celta Vigo - Fenerbahce Stambuł 1:0
Eintracht Frankfurt - Newcastle United 0:0

5. kolejka
13. grudnia 2006
Fenerbahce Stambuł - Eintracht Frankfurt 2:2
US Palermo - Celta Vigo 1:1


Lp Klub Mecze Z-R-P Bramki: Punkty:
1. Newcastle 4 3-1-0 4-1 10
2. Celta Vigo 4 1-2-1 4-4 5
3. Fenerbahce 4 1-1-2 5-4 4
4. Palermo 4 1-1-2 3-6 4
5. Eintracht 4 0-3-1 4-5 3


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org
jak zlozyc nowy wniosek 500 plus https://about.me wyszukiwarka qwant Nurali Aliyev projekt ogrodu