Dzisiaj jest: 26.04.2017 Osób on-line: 7   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

Liga Mistrzów - Eliminacje
 
I Runda eliminacyjna


Pierwszy mecz
11. lipca 2006
KS Elbasani - Ekranas Panevezys 1:0
TVMK Tallin - FH Hafnarfjordur 2:3
Sioni Bolnisi - FK Baku 2:0
F91 Dudelange - Rabotnicki Skopje 0:1
Birkirkara FC - HB Tórshavn 0:3
Linfield FC - ND HIT Gorica 1:3
Pyunik Erewań - Sherrif Tiraspol 0:0
12. lipca 2006
Metalurgs Lipawa - Aktobe Lento 1:0
MyPa Anjalankoski - TNS Llansantffraid 1:0
Cork City - Apollon Limassol 1:0
Shakhtjor Soligorsk - Široki Brijeg 0:1

Rewanż
18. lipca 2006
Ekranas Panevezys - KS Elbasani 3:0
FK Baku - Sioni Bolnisi 1:0
Rabotnicki Skopje - F91 Dudelange 0:0
Sherrif Tiraspol - Pyunik Erewań 2:0
19. lipca 2006
Aktobe Lento - Metalurgs Lipawa 1:1
Apollon Limassol - Cork City 1:1
B36 Torshavn - Birkirkara FC 2:2
ND HIT Gorica - Linfield FC 2:2
TNS Llansantffraid - MyPa Anjalankoski 0:1
Široki Brijeg - Shakhtjor Soligorsk 1:0
FH Hafnarfjordur - TVMK Tallin 1:1

II Runda eliminacyjna



Pierwszy mecz (25 - 26 lipca)
FH Hafnarfjoerdur - Legia Warszawa 0:1
NK Nova Gorica - Steaua Bukareszt 0:2
Lewski Sofia - Sioni Bolnisi 2:0
FC Zurich - Austria Salzburg 2:1
Djurgaardens Sztokholm - MFK Rużomberok 1:0
VSC Debreczyn - Rabotnicki Skopje 1:1
Cork City - rvena Zvezda Belgrad 0:1
Fenerbahce Stambuł - B36 Torshavn 4:0
FK Mlada Boleslav - Vaalerenga Oslo 3:1
Szeriff Tiraspol - Spartak Moskwa 1:1
Metalurg Lipawa - Dynamo Kijów 1:4
FC Kopenhaga - My-Pa Myllykoski 2:0
Ekranas Poniewież - Dinamo Zagrzeb 1:4
Heart of Midlothian - FK Sirokij Brijeg 3:0

Rewanż (1 - 2 sierpnia)
Legia Warszawa - FH Hafnarfjoerdur 2:0
Steaua Bukareszt - NK Nova Gorica 3:0
Sioni Bolnisi - Lewski Sofia 0:2
Austria Salzburg - FC Zurich 2:0
MFK Rużomberok - Djurgaardens Sztokholm 3:1
Rabotnicki Skopje - VSC Debreczyn 4:1
Crvena Zvezda Belgrad - Cork City 3:0
B36 Torshavn - Fenerbahce Stambuł 0:5
Vaalerenga Oslo - FK Mlada Boleslav 2:2
Spartak Moskwa - Szeriff Tiraspol 0:0
Dynamo Kijów - Metalurg Lipawa 4:0
My-Pa Myllykoski - FC Kopenhaga 2:2
Dinamo Zagrzeb - Ekranas Poniewież 5:2
FK Sirokij Brijeg - Heart of Midlothian 0:0

III Runda eliminacyjna



Pierwszy mecz (8 - 9 sierpnia)
Szachtar Donieck - Legia Warszawa
1:0 Austria Wiedeń - Benfica Lizbona 1:1
Dinamo Zagrzeb - Arsenal Londyn 0:3
Slovan Liberec - Spartak Moskwa 0:0
SV Salzburg - Valencia CF 1:0
Levski Sofia - Chievo Werona 2:0
Hearts of Midlothian - AEK Ateny 1:2
CSKA Moskwa - MFK Rużomberok 3:0
AC Milan - Crvena Zvezda Belgrad 1:0
Galatasaray Stambuł - Mlada Boleslav 5:2
Standard Liege - Steaua Bukareszt 2:2
FC Kopenhaga - Ajax Amsterdam 1:2
Hamburger SV - Osasuna Pampeluna 0:0
Dynamo Kijów - Fenerbahce Stambuł 3:1
Liverpool - Maccabi Haifa 2:1
OSC Lille - Rabotnicki Skopje 3:0

Rewanż (22-23 sierpnia)
Legia Warszawa - Szachtar Donieck 2:3
Valencia CF - SV Salzburg 3:0
Crvena Zvezda Belgrad - AC Milan 1:2
Benfica Lizbona - Austria Wiedeń 3:0
Osasuna Pampeluna - Hamburger SV 1:1
Maccabi Haifa - Liverpool 1:1
Spartak Moskwa - Slovan Liberec 2:1
Chievo Werona - Levski Sofia 2:2
AEK Ateny - Hearts of Midlothian 3:0
MFK Rużomberok - CSKA Moskwa 0:2
Mlada Boleslav - Galatasaray Stambuł 1:1
Steaua Bukareszt - Standard Liege 2:1
Arsenal Londyn - Dinamo Zagrzeb 2:1
Ajax Amsterdam - FC Kopenhaga 0:2
Fenerbahce Stambuł - Dynamo Kijów 2:2
Rabotnicki Skopje - OSC Lille 0:1


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org
David Fischel pokazy taneczne herbal sunshine dotpay 1000 short term loan