Dzisiaj jest: 20.02.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Artur Boruc od lata w Arsenalu Londyn?
10.02.09 12:33

O Arturze Borucu wciąż głośno. Ostatnio pobił kolegę z zespołu, jednak cała historia raczej nie skończy się dla polskiego bramkarza źle. "Borubar" nadal ma wielką renomę na Wyspach. Angielskie media donoszą, że już latem Boruc przeniesie się z Celtiku Glasgow do Arsenalu Londyn.


Brytyjski dziennik "Metro" informuje, że Boruc na kłopotach może wiele zyskać. Jesli tylko Celtic zechce pozbyć się bramkarza reprezentacji Polski, to z okazji skorzysta Arsenal Londyn.


Menedżer "Kanonierów", Arsene Wenger mocno interesował się sprowadzeniem Boruca już w poprzednim oknie transferowym, ale Celtic stawiał zaporowe warunki. Teraz "The Bhoys" mają z Polakiem nie lada problem i transfer może się okazać jedynym wyjściem z kłopotliwej sytuacji. Zmiana klubu mogłaby się również okazać zbawienna dla samego Boruca.


"Holy Goalie" w Arsenalu zastąpiłby Manuela Almunię, z którego formy nie do końca zadowolony jest Arsene Wenger. Brytyjskie media od dłuższego czasu spekują, że menedżer "Kanonierów" wciąż poszukuje bramkarza numer 1.


Autor: Łysy
Źródło: DziennikDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org