Dzisiaj jest: 27.02.2021 Osób on-line: 6   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Cissokho jednak trafi do Milanu?
21.06.09 12:51

Wygląda na to, że opera mydlana traktująca o transferze obrońcy FC Porto, Aly'ego Cissokho do Milanu nie zakończyła się na piątkowej deklaracji Adriano Gallianiego.


Wiceprezydent "Rossonerich" oświadczył bowiem wtedy, że sprawa zakupu Francuza jest definitywnie zakończona, ale nie potrafił jednoznacznie wskazać, że za zerwaniem rozmów stoją osławione problemy piłkarza z zębami czy zbyt wygórowane żądania finansowe portugalskiego klubu.


Według innych źródeł, Porto odrzuciło także propozycję Milanu o wypożyczeniu zawodnika z opcją pierwokupu po zakończeniu sezonu. Jednak w niedzielę włoskie media podały, że kluby doszły do porozumienia w sprawie transferu definitywnego, ale zamiast pierwotnych 15 mln euro, Porto otrzyma za 22-letniego gracza 10 mln.


Te doniesienia zdaje się potwierdzać agent Cissokho, Roger Boli, który w sobotę udzielił wywiadu dla francuskiej prasy: - Do ustalenia pozostały już tylko szczegóły. Jedynym problemem stojący na drodze do porozumienia była wysokość odstępnego, ale nie niepokoję się.


Autor: Łysy
Źródło: Piłkarskie FaktyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org