Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Engel: Nikt nie jest zdecydowanie lepszy od nas
02.12.07 18:32

- W tej grupie nie ma drużyn zdecydowanie lepszych od Polski - ocenił wyniki losowania finałów mistrzostw Europy były trener polskiej reprezentacji Jerzy Engel. Polacy zagrają w grupie B z Niemcami, Austrią i Chorwacją


- Teoretycznie najłatwiejszym rywalem jest Austria. Nie należy jednak zapominać, że to gospodarz imprezy, więc ta drużyna na pewno będzie znacznie silniejsza o tej, z którą dwukrotnie wygraliśmy w ostatnich eliminacjach mistrzostw świata. Jeśli chodzi o Niemcy, to temu zespołowi mamy coś do pokazania. Na pewno Polacy będą chcieli zrewanżować się za porażkę w finałach mistrzostw świata przed rokiem. Natomiast Chorwacja jest wielką niewiadomą. Ta drużyna gra różnie, potrafi z każdym wygrać, ale też i wysoko przegrać - ocenił Engel.


- Generalnie w grupie B nie ma drużyn zdecydowanie lepszych od Polski i w tym należy upatrywać nadziei na awans do drugiej rundy. Na pewno los był przychylny i z pewnością nikt nie chciałby zamienić tej grupy na inną - dodał.


Były trener polskiej reprezentacji podkreślił, że polski zespół, mimo iż zadebiutuje w finałach ME, to jednak ma trochę doświadczenia w dużych imprezach. - Grają przecież jeszcze piłkarze, którzy mają za sobą występy w dwóch finałach mistrzostw świata, więc nie można mówić, że jesteśmy jakimś beniaminkiem. Do nich dołączą utalentowali młodzi piłkarze, jak przykładowo Kuba Błaszczykowski i w ten sposób powinien powstać silny zespół, który będzie miał szanse na wyjście z grupy - ocenił Engel.


Autor: Łysy
Źródło: PAPDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org