Dzisiaj jest: 22.01.2019 Osób on-line: 2   Strona główna | Forum | Reklama | Kontakt
menu


Reklama

News
Gdzie trafi Franck Ribery ?
31.05.07 20:57

Przyszłość Francka Ribery’ego nadal stoi pod dużym znakiem zapytania. Agent francuskiego pomocnika przyznał, że porozumienie pomiędzy Realem Madryt, a Olympique Marsylia nie zostało osiągnięte.


Wczoraj w hiszpańskich mediach pojawiły się informacje sugerujące jakoby Ribery uzgodnił wstępne warunki kontraktu z „Królewskimi”. Reprezentant Francji od ubiegłorocznych mistrzostw świata jest stale łączony z największymi klubami w Europie.


Ribery zobowiązał się do podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości w czerwcu. Może zdarzyć się tak, że Francuz pozostanie w kraju. Olympique Marsylia zakwalifikował się bowiem do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.


- Nie ma żadnych uzgodnień z Realem Madryt. Co więcej nie było żadnego kontaktu pomiędzy Riberym, a Realem – mówi agent zawodnika Robert Bernes.


Działacze z Marsylii ostrzą sobie natomiast zęby na nowego bramkarza. Klubowym oczekiwaniom nie sprostał bowiem Cedric Carasso. Według najnowszych doniesień zastąpić go ma Teddy Richert z Sochaux.


- Mówiono mi już o tym. Agenci się ze sobą kontaktowali, ale nie wiem czego szukają. Być może chcą znaleźć jakiś talent – stwierdził Richert.


Autor: Łysy
Źródło: Przegląd SportowyDodawanie komentarzy dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować (rejestracja jest darmowa). Jeżeli już posiadasz konto proszę się zalogować.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść Komentarzy!


Forum piłkarskie
Copyright (c) 2005-2012 Pilkanozna.org